Mağaza sahibi adama ayak parmakları yalatır

316 görüntülenme · 2 hafta önce #ağzınaverme #ayakfetişti #ayaklarıyalatma #gençseks #işyerindeseks #oralseks #sarışınkız #sertseksSarışın genç kız kendisine bir şeyler almak için mağazaya gider. Esmer bir adam ile mağaza içinde karşılaşır. Oldukça fit bedene sahip olan adam ile göz göze geldiğinde heyecanlanır. Diri beden ile kendisi de adama doğru sokularak sikişme yaşayacak kadar anında etkilenmiştir. Biraz daha genç adam ile sohbetini devam ettirir. Gözleri içine baktığı adam ile baş başa kalmak için mağazada fırsat kollamaktadır. Genç bedenini çıplak şekilde sunmadan önce ateşli bir şekilde sohbet yerine getirir. Esmer adam yapılacak olan sohbet sırasında çok etkilenmiştir. Sarışın kızın istemiş olduklarını sonuna kadar dinlemeye devam edecektir. Masanın bir kenarında oturan sarışın kız üzerindeki her şeyi çıkartır. Genç adamdan da aynı şekilde soyunmasını bekler. Diri beden ile kendisi karşısında uzandığında çıplak adamı izlemeye başlar. Esmer adam kadının istekli hallerini gördükçe siki dimdik olan bir hale gelir. İştahlı bir şekilde sarışın bedenine doğru yaklaşır. Ayak fetişti olan sarışın kız önce ayak parmaklarını yalatmak ister. Bir yandan elinde uzun siki sıvazlayan adama ayaklarını uzatır. İştahlı bir şekilde ayaklarını uzattığı adam zevkli bir şekilde yalamaya başlar. Ayak parmakları genç adamın ağzına girip çıkması çok zevk verir. Amcık sulanan sarışın kız oral seks isteği ile kıvranır. Oturduğu yerden kalkmadan uzun bir süre ayak parmaklarını yalatmaya devam eder. Pembe iç çamaşırlı olan sarışın kızın yanına kadar sokulur. Artık oral seks yaptırmak isteyen esmer adam üzerine doğru eğilir. Elinde sıvazlayarak dimdik hale getirdiği uzun siki kıza uzatır. Ağzına alarak dibine kadar yalamasını ister. Uzun yarak dudakları arasından ağzına girip çıktıkça artık daha heyecan verici şekilde sikişme ilerlemektedir. Oturduğu yerde ağzına bir sikişme yaşıyor gibi uzun yarak girip çıkmaktadır. Esmer adam ise aldığı oral seks ile giderek sertleşmiştir. Artık kıvama gelmiş olan kız ile sikişmek ister. Genç kızı oturduğu yerden kaldırır. Koltuk üzerinde diz çöktürüp arkasına geçer. Yalaması ile dimdik olan uzun siki amcık içine yerleştirir. Dibine kadar uzun siki sokarak çok iştahlı hale gelir. Sulanmış amcık içine uzun yarak dibine kadar girer. Her girip çıkmasında ise sikişmenin verdiği zevk ile genç kız kendisinden geçer. Giderek adamın amcık içine daha çok sikini köklemesini sağlamak için önünde götünü çalkalar. Arkasında adama dönerek şehvet verici sözler sarf ederek bakışlarını da gizlemez. Göt yanaklarını okşayan adam girip çıkması ile çok etkiler. Dibine kadar girip çıkan uzun yarak sarışın kızı orgazm etmiştir. Defalarca orgazm olmayı yaşamak için farklı pozisyonlarda sikişmeye devam etmektedir. Bir dakikanın dahi boş geçirilmeden çok sert şekilde yerine gelir. Kalın yarak ile girip çıkmasını adam ile sertleştirir. Uzun siki bacakları arasındayken boşalacak olan adam amcık içinden çekerek üzerine boşalır.

OYUNUZ ALINDI
Yorumlar · 0

YORUMLAR

X

sıradaki porno video

 
Üniversiteli kızın ağzına almasını ister

Üniversiteli kızın ağzına almasını ister

Sarışın genç kız bir dere kenarına oturarak ders çalışmaya devam etmektedir. Üniversite okumuş olduğu için ders notlarını gözden geçirir. Yalnız başına vakit geçirmiş olduğu yerde yanına doğru bir genç adam sokulur. Öncelikle sıcak bir sohbeti başlatan adam sarışın kıza giderek yaklaşmaktadır. Yalnız olduğunu hissettiği için de kendisiyle sikişme için hayalleri kurmaktadır. Mini eteği altından süz..

10680015:00
 
Arabadan indirip sarışın kızı inletti

Arabadan indirip sarışın kızı inletti

Sarışın kız erkek arkadaşının arabasına binerek gezmeye çıkar. Uzun zamandır görmediği genç adam ile hasret giderir. Havaların sıcak olması ile birlikte üzerine mini eteğini giymiştir. Seksi bacakları mini etek altından çok zarif şekilde görülmektedir. Genç adam ile sürekli arabada göz göze gelir. Sikişmek için iştahlı olan genç adam sarışın kızı baştan çıkartacak sözler kullanır. İlk sırada pek o..

6525015:00
 
Sarışın bar çalışanı kadın ayakta sikişir

Sarışın bar çalışanı kadın ayakta sikişir

Sarışın kadın barmen olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Bar içerisine gelen müşterisiyle yakından ilgilenmeye başlar. Genç adam kendisine alkol ikram eden sarışın kadın ile samimi sohbetler gerçekleştirir. Birkaç kadeh alkol almasından sonra artık genç adam oturmuş olduğu yerde sızmıştır. Sarışın kadın içeride mini eteğiyle çalışmasını devam ettirir. Kapıdan içeri girmiş olan yakışıklı takı..

12496015:00
 
Sarışın kız çılgınca zenci adamla sevişir