Temizliğe Gelen Kızı Salonda Domaltıyor

106 görüntülenme · 1 ay önce #kumralkız #oralseks #orgazm #temizlikçisikiş #zorlaseks Kumral güzelliğe sahip olan kız gitmiş olduğu evlerde temizlik yaparak kendisine gelir sağlar. Yine her zaman uğradığı evde genç bir adam kendisine karşı farklı bir yaklaşım gösterir. Kumral kızdan etkilenen adam bedenine sahip olmak için fırsat kollar. Saf güzelliğe sahip olan genç kıza sürekli iltifatlar yağdırır. Evin genç oğlu olan adamdan kendisini sakınan genç kız başarılı olamaz. Her geçen gün daha da dibine sokulacak şekilde tavırlar sergiler. Evde kimsenin olmadığı zaman içerisinde ise bedenine dokunur. Üzerinde uzun elbisesi olan kızı kendisine doğru çekmeye çalışır. Pek kaçacak fırsatı kumral kız kendisine bulamaz. Genç adamın sert tavırları can yakacak düzeye gelmiştir. Sağa sola kendisini kaçırmış olsa da genç adamın kollarında kendisini bulur. Uzun elbisesini yukarı sıyıran adam kalçasına dokunur. Elbise askısını aşağı indirmesi ile birlikte küçük göğüslerde açığa çıkar. Artık tamamen sahip olabileceğini düşünür. Evin salonunda bulunan tabure üzerine doğru genç kızı domaltır. Arkasına geçerek pürüz içermeyen kalçası arasında amcık yalar. Dil darbesi ile dolaşmaya başladığı dakikalarda fazla şekilde sulandırır. Kumral kız ilk sırada kaçmaya çalışsa da yapılan oral seks çok fazla şekilde sulandırır. Zevke geldiği anlarda ise genç adamı kendisine doğru çeker. Dolgun kalçası arasından yaşanan amcık yalama çok etkiler. Genç adam yaptığı oral seks ile siki sertleşir. Genç kızın amcık içine sokmak için pozisyon almasını ister. Hemen sandalyeden destek alarak domalan kızın arkasına geçer. Belinden kendisine doğru çekerek uzun siki amcık içine yerleştirir. Sert şekilde sokması nefes kesici etki gösterir. Etek altından amcık içine girip çıkmasını giderek sertleştirir. Her girip çıkmasında daha da çok sulanır. Kollarına aldığı kızı yatağının üzerine doğru götürür. Kumral bedenini okşayarak kendisine de oral seks yapmasını ister. Başından bastırıp önünde diz çöktürür. Dimdik duran uzun aletini ağzına verir. Dudakları arasından büyük bir şehvet ile genç kız ağzına sokar. Hızlı bir şekilde girip çıkması çok zevk verici olur. Evin salonunda başlayan sikişme yatak odasına taşınır. Adeta tecavüz eder gibi davranışlarda bulunması kumral kızın da hoşuna gitmiştir. Geniş yatak üzerine uzanarak sikişmesine devam eder. Bacakları sonuna kadar ayırıp genç adamı üzerine çeker. Uzun yarak bacak arası pozisyonunda amcık içine girip çıkmaktadır. Her girip çıkmasında ise çok fazla şekilde zevk vermektedir. Kalın yarak ile amcık içine sert girip çıkması genç kızı inleterek orgazma ulaştırır. Genç adam ise üzerinde yüklenmesini sürdürür. Genç kızı altından kaldırmaya pek niyetli değildir. Hızlı bir şekilde amcık için girip çıkmasını devam ettirmektedir. İnlemeler eşliğinde giden sikişme de genç kızın küçük göğüslerini okşar. Boşalacağı sırada dar amcık içinden uzun siki çıkartarak göğüsler üzerine doğru genç adam patlar.

OYUNUZ ALINDI
Yorumlar · 0

YORUMLAR

X

sıradaki porno video

 
Türbanlı Kiracısı Kadın Şov Yapıyor

Türbanlı Kiracısı Kadın Şov Yapıyor

Genç türbanlı kadın yalnız yaşadığı evinde ev sahibi adamı misafir eder. Kira ödemesi için gelen adamı çok farklı bir şekilde karşılar. Üzerinde uzun elbisesi ile kanepede otururken genç adamın karşısında birden ayağa kalkar. Neler olduğunu genç adam anlamaya çalışırken şok edici şekilde durumlar yaşanır. Türbanlı kadın bembeyaz vücudunu ev sahibi adama sunacaktır. Yaşadığı sikişme karşılığında is..

2 2 0 19:56
 
Büyük Göğüslü Üvey Anne Domalıyor

Büyük Göğüslü Üvey Anne Domalıyor

Sarışın olgun kadın yatak odasında azgın olduğu anlarda kendisini tatmin etmek ister. Yatağına sırt üstü uzanarak eline aldığı vibratörü amcık içine yerleştirir. Bacakları sonuna kadar ayırdığı dakikalarda amcık içine vibratörü sert şekilde sokup çıkartır. Büyük göğüslerini de okşamaya başlayan sarışın kadın kendisinden geçer. Amcık içine vibratörü soktuğu anlarda fazla inler. Yatak odasında inlem..

2 88 0 24:26
 
Büyük Göğüsleri Okşayarak Azdırıyor

Büyük Göğüsleri Okşayarak Azdırıyor

Sarışın kadın evine misafir ettiği arkadaşını etkileyecek hareketleri gerçekleştirme peşindedir. Kanepede genç adam otururken üzerine ince beyaz geceliğini yatak odasında giyinir. Seksi bir şekilde halleri sergileyerek genç adamın yanına gelir. Göz göze geldikleri dakikalarda sarışın kadın çok iştahlı davranır. Geceliğinden taşacak gibi duran göğüsler çok azdırıcı durur. Ateşler içerisinde yanan b..

2 61 0 15:00
 
Kanepede Eniştesinin Kucağından İnmek İstemiyor

Kanepede Eniştesinin Kucağından İnmek İstemiyor

Sarışın kız okuldan erken geldiğinde eniştesini evde yalnız bulur. Kanepede oturan adamın yanına doğru geçerek sohbet etmeye başlar. Ablasının evde olmayışını kendisi açısından farklı bir şekilde değerlendirir. Çıtır bedeni eniştesine sunarak tatmin olabilecektir. Kanepede oturan adam genç kız ile sohbet ederken bir yandan televizyon izlemektedir. Üzerindeki mini şortu içerisinde kabarmış şekilde ..

3 35 0 12:48
 
Otostop Çeken Kadını Minibüste Sikiyor

Otostop Çeken Kadını Minibüste Sikiyor

Sarışın kadın yürüyüş yapmak için ormanlık alana gitmiştir. Hiç beklemediği bir anda yağmura yakalanarak ne yapacağını şaşırır. Ağaçlar arasında hızlıca yürümeye devam ederken kendisini korumaya çalışır. Yola doğru geçtiği anlarda ise eve dönmek için gelen araçlara otostop çekmeye başlar. Bir süre yol kenarında beklemiş olsa da hiç geçen araç olmamıştır. Yağmur altında bekleyişini devam ettirirken..

124 59 0 6:00
 
Komşunun Kızını Evin Bahçesinde Sikti