Temizliğe Gelen Üniversiteli Kızı Sikiyorlar

92 görüntülenme · 3 ay önce #genç #grupseks #tecavüz #üniversiteli #zorlaseks Üniversite okuyan genç kız kendisine gelir sağlamak için evlere temizliğe gitmektedir. Kendisi ile aynı okulda okuyan genç erkek arkadaşları ise evine temizlik yaptırmak ister. Genç kız ile okulda anlaşma sağlamasından sonra eve misafir ederler. Genç kız eve gelir gelmez temizlik yapmak için hazırlıklarını gerçekleştirir. Salondan başlayarak yerleri elektrikli süpürge ile çektirmeye başlar. Hafif bir şekilde eğildiği anlarda ise iki üniversiteli genç arkadaşı arkasından vücudunu izlemektedir. Genç kızla ilgili fantezileri bulunan genç adamlar gerçekleştirmek için fırsat kollamaktadır. Çıtır bedene sahip olan genç kızı ortalarına alarak sert sikişme içinde tutmaktan yana kararlıdırlar. Üniversiteli kız durumdan habersiz şekilde temizliğini sürdürür. Sehpa altına doğru eğilerek süpüreceği sırada arkasından genç adam yanaşır. Kot pantolon üzerinden de olsa genç kızın göt yanaklarına dokunur. Okşadığı dakikalarda ise genç kız diz çöktüğü yerden kalkar. Ne yapmaya çalıştığına baktığı anlarda diğer okul arkadaşı da yanına gelmiştir. Her iki genç adam daha fazla para karşılığında kendileriyle sikişmesini ister. Genç kız yaşananların vereceği heyecanı da düşünerek teklifi kabul eder. Diz çöktüğü yerde yanına gelen iki genç adam ile yakından ilgilenir. Pantolonu dizlerine kadar indiren üniversiteli gençler oral seks yaptırmak ister. Kalın siki eline alan iki genç birden ağzına doğru uzatır. Esmer kız artık arkadaşları ile birlikte grup seks yapacaktır. Dudakları arasında her iki adamın gidip gelen uzun siki çok zevk verir. Üniversiteli erkek arkadaşları kendisine karşı sert davranır. Uzun siki ağzına sırası ile genç adamlar sokup çıkartmaktadır. Arzulu bir şekilde sevişme gerçekleşirken etkileyici olurlar. Yaptığı oral seks bir süre sonra genç kıza fazlası ile zevk vermektedir. Gırtlağına kadar elindeki siki sokarken diğer arkadaşının sikini de okşamaktadır. Arkasına doğru eğilen genç adam ise göt yanaklarını okşar. İnce külotu çıkartması ile birlikte göt yanakları arasından amcık yalar. Kanepe üzerine kadar genç kızı yalayarak geçirir. Kanepeye uzanan genç adam hemen kucağına geçmesini sağlar. Yaladığı uzun yarak üzerine üniversiteli kızı oturtur. Dar kalçasından can yakacak düzeyde dar amcık içine uzun siki sokar. Kucağa oturan genç kız çığlık atar. Kanepe üzerinde sikişmeye başladığı anlarda diğer genç adam oral seks yaptırmak ister. Yanına doğru iyice sokulan adam sikini tekrar ağzına verir. İnleyerek kucakta sikişmesinden sonra genç adam ile yere iner. Oral seks yaptığı adam sikişmek için pozisyon aldırır. Sehpanın hemen yanında yere diz çöker. Arkasına geçen adam yaladığı uzun siki amcık içine sokar. Göt yanaklarını elleri ile genç kız ayırır. Arkasında duran adamın daha rahat amcık içine girmesini sağlar. Kucakta sikiştiği genç üniversiteli adam ise elinde sikini sıvazlayarak sikişmelerini izlemektedir. Arkasında duran adamı boşaltana kadar domalarak sikişir.

OYUNUZ ALINDI
Yorumlar · 0

YORUMLAR

X

sıradaki porno video

 
Türbanlı Temizlikçi Kadının Ağzına Veriyor

Türbanlı Temizlikçi Kadının Ağzına Veriyor

Türbanlı kadın temizlik görevlisi olarak çalışmak için görüşmelere başlar. İşe başlamak üzere gittiği evde çok farklı bir teklif ile karşılaşır. Genç adam evini temizlemek için gelen türbanlı kadına sevişme teklif eder. Türbanlı kadın kendisine anlatılanlar karşısında şaşkın bir haldedir. Kanepede oturduğu yerde genç adamın kendisine anlattıklarını dinlemesini sürdürür. Üzerindeki uzun eteğini gen..

4 95 0 23:30
 
Seks Partisinde Lezbiyen Arkadaşını İnletiyor

Seks Partisinde Lezbiyen Arkadaşını İnletiyor

Sarışın kadın arkadaşlarını da evine çağırarak seks partisi düzenler. Lezbiyen olan genç sarışın seksi kıyafetlerini giyinir. Arkadaşlarından en seksi iç çamaşırları ile partide bulunmasını ister. Heyecan dolu anların yaşanmasını sağlayarak birlikte eğlenecektir. Genç kız arkadaşlarından birisinin lezbiyen olmadığını öğrendiğinde ise durum değişir. Sarışın kadın evine bir adamı davet ederek arkada..

3 50 0 12:00
 
İç Çamaşırlı Üvey Kardeşi Götten Sikiyor

İç Çamaşırlı Üvey Kardeşi Götten Sikiyor

Ateşli bedene sahip olan sarışın genç kadın fantezilere oldukça düşkündür. Genç üvey erkek kardeşi ile birliktelik yaşayabilecek kadar fantezi dünyasını geniş tutmaktadır. Genç adamı etkilemenin yollarını aramaya çalışırken sonunda başarılı olur. Evde genç adam ile yalnız olduğu dakikaları fırsata çevirir. Akşamın ilerleyen saatlerinde odasında film izleyen genç adama seslenir. Mutfağa gelmesini i..

3 72 0 17:24
 
Ormanlık Alanda Soyununca Sikişti